Horaris d’Atenció a Pares

Ací teniu l’horari que té el Professorat per atendre a pares i mares de l’alumnat
HORARI D’ATENCIÓ DE L’EQUIP DIRECTIU
  • Matí: de 10:00 a 13:00
  • Vesprada: de 16:00 a 18:00 (excepte divendres)

Seria aconsellable concertar les visites amb antelació telefonant al 962457820 o bé pel seu fill per tal de garantir que el professor o membre de la directiva amb qui es vol parlar puga organitzar-se les entrevistes i atendre’ls com cal.

Departament d’Anglès

  • Mar Simon Muñoz (Cap de Departament) – Dimarts 11:15 a 12:10
  • José Vicente Pla Juan – Dijous 17:20 a 18:15
  • Paloma Ribes Tortajada – Dimarts 11:15 a 12:10

Departament de Biologia i Geologia

  • MªJesús Clausell Sebastià (Tutora 1r ESO A) – Dimecres 8:05 a 9:00
  • Emiliano Garcia Pérez (Cap de Departament) – Dilluns 11:15 a 12:10

Departament d’Economia

  • Xavier Costa Pons (Cap de Departament) – Dilluns 13:05 a 14:00

Departament d’Educació Física

  • Ernest Lozano Torres (Cap de Departament + Tutor 1r BAT A + C. XarxaLlibres) – Dimecres 9:55 a 10:50
  • Tomàs Pla Toldrà (Tutor 2n ESO A) – Dilluns 12:10 a 13:05

Departament d’Educació Plàstica i Visual

  • Vicent Esteve Martínez (Cap de Departament + Tutor 3r ESO A) – Dimecres 9:00 a 9:55
  • Inmaculada Ramírez Adam – Dilluns 12:10 a 13:05

Departament de Filosofia

  • Francesc Benedí Carbonell (Cap de Departament) – Dijous 9:55 a 10:50
  • Sílvia Gómez Soler (Cap d’Estudis) – Dijous 11:15 a 12:10

Departament de Física i Química

  • Vicent Girbés Girbés (Tutor 3r ESO B + C. Formació) – Dimecres 11:15 a 12:10
  • Amparo Ponce Polo (Tutor 3r PMAR) – Dimarts 12:10 a 13:05
  • Nelo Traver Ribes (Cap de Departament +Tutor 2n ESO B) – Dijous 12:10 a 13:05

Departament de Formació i Orientació Laboral

  • Manuel Santacreu Torres (Cap de Departament) – Divendres 13:05 a 14:00

Departament de  Francés

  • Mª Jesús Cañizo Llanes (Cap de Departament) – Dilluns 11:15 a 12:10

Departament de Geografia i Història

  • Carmen Domènech Guillem – Dimarts 12:10 a 13:05
  • Vicent Lluch Tristante (Cap de Departament) – Dijous 12:10 a 13:05
  • Maria José Viñoles Naval (Directora) – Dijous 11:15 a 12:10

Departament d’Informàtica i Comunicacions

  • Lídia Albelda Méndez (Tutora 1r SMX B) – Divendres 9:55 a 10:50
  • Alicia Ferrando Tamarit (Tutora 1r DAW) – Dijous 17:20 a 18:15
  • Marta Giménez Gómez (Tutora 2n ASIX) – Divendres 17:20 a 18:15
  • Josep Girbés Ribes – Dijous 9:55 a 10:50
  • Sonsoles Jiménez González (Tutora 2n SMX B) – Dilluns 12:10 a 13:05
  • Raül Lerma Blasco (Tutor 2n SMX A) – Dimecres 11:15 a 12:10
  • Maite Llorca Llàser (C. TIC +  C. Cicles) – Dimarts 13:05 a 14:00
  • José Masip Alonso (C. Aula Informàtica + C. Manteniment) – Dijous 17:20 a 18:15
  • Joaquim Matalí Ortiz (Tutor 2n DAW) – Dijous 18:30 a 19:25
  • Estefania Monerri Minguell – Divendres 11:15 a 12:10
  • Fidel Oltra Landete (Cap de Departament) – Dilluns 18:30 a 19:25
  • Carlos Pedrón Pardo (Tutor 1r ASIX) – Dimecres 18:30 a 19:25
  • Ferran Pelechano Garcia (Vicedirector) – Dijous 9:55 a 10:50
  • Javier Rosa Miguel (Tutor 1r SMX A) – Divendres 11:15 a 12:10

Departament de Llatí i Grec

  • Gema Giner Pellicer (Cap de Departament) – Dilluns 11:15 a 12:10

Departament de Llengua i Literatura Castellana

  • Santiago Bastante Carril – Dimarts 11:15 a 12:10
  • Mª Teresa Ferragud Adam (Tutora 2n BAT A) – Dimarts 9:55 a 10:50
  • Joan Ferragud Giner (Tutor 1r ESO B) – Dilluns 11:15 a 12:10
  • Eva Goig Moreno (Cap de Departament + Tutora 4t ESO B) – Dimarts 11:15 a 12:10

Departament de Llengua i Literatura Valenciana

  • Flor Ferrús Escrivà (Tutora 1r ESO C) – Dimarts 9:55 a 10:50
  • Bàrbara Peris Gil (Cap de Departament + Tutora 1r BAT B) – Dimecres 12:10 a 13:05
  • Isabel Morato Arago – Dimarts 11:15 a 12:10
  • Núria Tortosa Pellicer – Dilluns 13:05 a 14:00

Departament de Matemàtiques

  • David Bayarri Lozano – Dimecres 9:55 a 10:50
  • Enrique Cebolla Vives (Tutor 4t ESO A) – Dimarts 9:55 a 10:50
  • Antonio Llobregat Mengual (Cap de Departament) – Dimarts 9:55 a 10:50
  • Rafael David Vendrell Ivars (Secretari) – Dimecres 17:20 a 18:15

Departament de Música

  • Carmen Tasa Gómez (Cap de Departament) – Dilluns 11:15 a 12:10

Departament d’Orientació

  • Ana Antelm Lanzat (Cap de Departament) – Dijous 16:25 a 17:20
  • Inmaculada Calero (Pedagogia Terapèutica) – Dimecres 13:05 a 14:00

Departament de Religió

  • Carmina Guitart David (Cap de Departament) – Dijous 12:10 a 13:05

Departament de Tecnologia

  • Mª Salud Ahuir Felici (Cap de Departament) – Dijous 13:05 a 14:00
  • Carmen Candel Martinez (Tutor 2n ESO C) – Divendres 11:15 a 12:10
  • Ana Maria Tornero Medes (C. Secundària) – Dimecres 9:55 a 10:50